| Κέλυφος συνδέσμου | ο Μαύρος που υποβάλλεται σε ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Σειρά | Y50X |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Σειρά | Y11P |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | Υ11Π-0804ΤΚ2 |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Τύπος σύνδεσης | Κυκλικός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
|---|---|
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Γένος | Συνδέστε με ευθεία backshell EMI/RFI |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 20α |
| Κέλυφος συνδέσμου | Αλουμίνιο |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ έως +175℃ |
| Γένος | βύσμα |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | YMA18T4Z1P40+YM18AP01 |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Γένος | Συνδέστε με ευθεία σφιγκτήρα καλωδίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ έως +175℃ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |