| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | D38999/8D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός τμήματος | 8D8711C11W35PN |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 22 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος Συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Σειρά | Υ50EX |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | ΟΟ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ έως +175℃ |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Αριθμός επαφών | 24 |
| Κέλυφος συνδέσμου | Αλουμίνιο |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | J14 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Φύλο | Θηλυκό RJ45 |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέθοδος τερματισμού | Συναρμολόγηση |
| Τύπος συνδέσμου | RJ45 |
| Ονομασία προϊόντος | Κύκλοι συνδετήρες RJ45 |
| Τύπος ινών | SMF-28, OM3, OM4, OM5 |
|---|---|
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας, θηλυκό |
| Μοντάρισμα συνδετήρων | Εγκατάσταση πίνακα, ελεύθερη κρεμάλα |
| Τύπος καλωδίου | Single-mode, πολλαπλού τρόπου |
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |