| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Φινίρος | ΕΛΛΗΝΟ ΕΛΛΗΝΟ ΑΛΛΑΜΙΚΟ |
| Αριθμός μέρους | Y57B-2401ZB4 |
| Τύπος | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Αριθμός επικοινωνίας | 1 |
|---|---|
| Κατηγορία | D38999 σειρά με HDMI |
| Σειρά | D38999/8D |
| Τύπος επαφής | HDMI |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος συνδέσμου | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Φύλο | STR |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Συσκευές | σφιγκτήρας καλωδίου |
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | βύσμα |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |