| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Πολαρισμός | D |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Κέλυφος συνδέσμου | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Διάρκεια | 1-10 μέτρα |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας/Γυναίκα |
| Τύπος συνδέσμου | Δικτυακό δίκτυο |
| AWG καλωδίων | 24-32 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος σύνδεσης | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 19 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κέλυφος συνδέσμου | Άλλοι χάλυβες |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 74 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1Α ̇ 25Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |