| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | Μικρο-D |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | Νικέλιο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Καρύδι συζεύξεων | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 100 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Διάρκεια | 1M |
|---|---|
| Σύνδεσμος φύλο | Κύλινδρο |
| Προστασία καλωδίων | Φόρμα αλουμινίου/πλέξιμο |
| Κέντρο καλωδίου | Χαλκός/Αλουμίνιο |
| Ονομασία | Σύνδεσμοι |
| Φινίρος | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 18 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |