| Βαθμολογία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | βύσμα |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Σειρά | DN6 |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Κατηγορία | Μινιατούρες κυκλικές συνδέσεις |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Πτυχωμένος |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55 ~+125 °C |
|---|---|
| Ρεύμα εκτίμησης | 7.5 Α |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Δονήσεις | 10~500Hz, επιτάχυνση 98 M/s2 |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Σειρά | 4 |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -55 ~+125 °C |
| Κατηγορία | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Δονήσεις | 10~500Hz, επιτάχυνση 98 M/s2 |
| Σειρά | M85049 |