| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος | Καπάκι δοχείου |
| Λήξη | Δήμος |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Αριθμός ανταλλακτικού | PTB-16-26S |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Γένος | Μέσω δοχείου διαφράγματος |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 3 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος επαφής | Μακρύ PC Tail Pin |
|---|---|
| Αριθμός επικοινωνίας | 100 |
| Κατηγορία | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Σειρά | D38999 Σειρά ΙΙΙ |
| Μέγεθος επαφών | 22 |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |