| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Current Rating | 7.5A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 2 8# Κοάξ και 17 22# Κρούση επαφής |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Μειωμένο ποσοστό κόαξ |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Shell Size | 08 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Gender | Jam Nut Receptacle |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Number of Contacts | 4 |
| Τύπος συνδέσμου | Στενό Φλάντζ. |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |