| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Τερματισμός συνδέσμου | Τραβήξτε, Συναρμολογήστε, Τραβήξτε |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας, θηλυκό |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμοι οπτικών ινών |
| Διάστημα καλωδίου | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 21-39 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος συνδέσμου | Κρεβάτι και πίνακα |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | 20mΩ |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος νήματος νάτρου ζεύξης | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |