| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος σύνδεσης | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
|---|---|
| Τελείωσε. | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Συσκευές | Ατσάλινο σκοινί και δαχτυλίδι |
| Τύπος | Καπάκι δοχείου |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αριθμός επαφών | 85 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία | Κυκλικοί συνδετήρες |
|---|---|
| Ρεύμα εκτίμησης | 7.5 Α |
| Δονήσεις | 10~500Hz, επιτάχυνση 98 M/s2 |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση τετραγωνικών φλάντζων |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |