| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Αριθμός τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27497T08B35SA |
| Τύπος επικοινωνίας | Σύντομη ουρά PCB |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Καδμικό ελαιόλαδο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 18 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |