| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | D38999/8D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός τμήματος | 8D8711C11W35PN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Αριθμός τμήματος | J30J-37ZK-G |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
|---|---|
| MIL Spec | Μικρο-D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Τύπος επαφής | Επαφές PCB Quadrax |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Τύπος | Πυροσβεστήρα |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| κατηγορία | D38999 Series Epoxy Potting |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Φινίρος | Πράσινο κάδμιο αλουμινίου |
| Αριθμός μέρους | D38999/20WJ14SN-H |
| Finsh | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος | Διάταξη στενών φλάντζων |
| Σειρά | MIL-DTL-26482 II |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 60 α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |