| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A/10A |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 7 |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος επαφής | Επαφή με το Crimp Twinax |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Σειρά | Y50DX |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος λήξης | Ύλη συγκολλήσεως |
| Διάστημα καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1Α |