| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός σύνδεσμος |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Ρύθμιση ενθέτων | Πολλαπλές |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
|---|---|
| Φύλο | Άντρας |
| Αριθμός επαφών | 20 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | Δικτυακό σημείο J14 |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Μέγεθος επαφών | 16 |
| Μέγεθος τερματισμού | 20 |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Αριθμός επικοινωνίας | 22 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 30 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Αριθμός τμήματος | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
|---|---|
| Φύλο | Σφραγίδα σφραγίδας |
| Αριθμός τμήματος | J29M-15TJH |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επικοινωνίας | 15 |