| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 36 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-36 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Αριθμός επαφών | 32 |
|---|---|
| Φύλο | Συμπλέκτης με ευθεία λαβή καλωδίου |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τύπος συνδέσμου | J14 |
| Τύπος λήξης | Συναρμολόγηση |
| Ονομασία προϊόντος | J14F-36TK |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Κέλυφος συνδέσμου | Αλουμίνιο |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 20α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Σειρά | Y16 |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-42 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Κέλυφος συνδέσμου | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |