| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-99 |
| Shell Size | 08 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Gender | Jam Nut Receptacle |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Number of Contacts | 4 |
| Τύπος επαφής | Επικοινωνία PCB Quadrax |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Αριθμός επικοινωνίας | 4 |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Γένος | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 13-03 |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |