| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τελείωσε. | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
| Τύπος | Κεφάλαιο σύμπλεξης |
| Συσκευές | Χρυσός που καλύπτεται |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Δονήσεις | Λειτουργική δόνηση: 15 έως 2000Hz, Δυσσωματική Δυσσωματική Δυσσωματικότητα 0,126g^2/Hz, διάρκεια 6 ω |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65 ~+150°C |
| Τύπος επαφής | Πρότυπο 8# Ραδιοφωνικές επαφές |
| Κατηγορία τάσης | J30-15TJL |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Φύλο | Δοχείο |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 11-05 |
| Αριθμός επαφών | 5 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-06 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Αριθμός τμήματος | YPM4-19-2K6 |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Κέλυφος συνδέσμου | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 11-81 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Μέγεθος επαφών | 16 |
| Μέγεθος τερματισμού | 20 |