| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| εξάρτημα | Καρύδια |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 22 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος επαφής | Κουαδράξ Γυναικεία επαφή |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |