| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τερματισμός επαφής | PCB |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Γένος | Δοχείο με αξεσουάρ P9 |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | Πράσινη επένδυση αλουμινίου |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 3 α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 23-55 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 21 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Νάιλον σχοινί και μάτι |
| Φινίρισμα | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Λήξη | Νήμα |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |