| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 11-05 |
| Αριθμός επαφών | 5 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 60 α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Στενό Φλάντζ. |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Current Rating | 7.5A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 30 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |