| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Finsh | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος | Διάταξη στενών φλάντζων |
| Σειρά | MIL-DTL-26482 II |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 118 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Σειρά | 4 |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |