| Αριθμός επαφών | 2 8# Κοάξ και 17 22# Κρούση επαφής |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Μειωμένο ποσοστό κόαξ |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τύπος συνδέσμου | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Καρύδι συζεύξεων | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |