| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 23-55 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-43 |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | ΟΟ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-99 |