| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |