| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 36 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-36 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 118 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |