| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός που καλύπτεται |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | M39029/76-424 |
| crimp τύπος | Μονωμένος |
| Τερματισμός | Τσακίζω |
| Βαθμολογία τάσης | 800V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 100 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| MIL Spec | J70 |
|---|---|
| Φύλο | Μικρομικροσυνδέσεις |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Στενό Φλάντζ. |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Καδμικό ελαιόλαδο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |