| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος σύνδεσης | Διάμετρος φλάντζας |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Πολαρισμός | D |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 32 |