| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Πτυχωμένος |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Finsh | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος | Διάταξη στενών φλάντζων |
| Σειρά | MIL-DTL-26482 II |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |