| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος | Καπάκι δοχείου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
| Λήξη | Με νήματα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Αριθμός επαφών | 31 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
|---|---|
| MIL Spec | M83513 |
| Επικοινωνία | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
| Υλικό κέλυφος | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |