| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Μέγεθος εισόδου | 07 |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Συμμόρφωση Rohs | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Τύπος | ΕΜΙ/ΕΤΕ Επιστροφή |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Σειρά | DN6 |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Κατηγορία | Μινιατούρες κυκλικές συνδέσεις |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A ̇ 100A |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Τύπος επαφής | Κοαξιακές επαφές |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Κατηγορία | Δικτυωτό καλώδιο |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Κατηγορία | Δικτυωτό καλώδιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Τύπος | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επικοινωνίας | 19 |
| Τύπος επαφής | Κοαξιακές επαφές |
| Αριθμός τμήματος | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |