| Φύλο | Διάταξη στενών φλάντζων |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α ̇ 40Α |
| Κέλυφος συνδέσμου | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A ̇ 100A |
| Σειρά | Y50DX |
| Κέλυφος συνδέσμου | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |