| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Σύντομη ουρά PCB |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Σειρά | Δ38999 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65 ~+150°C |
| Αριθμός τμήματος | D38999/25FA98PNH |
| Κατηγορία | Ευθύ βούλωμα |
| Gender | Plug |
|---|---|
| Series | Y27C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Operating Temperature | -55℃ To +125℃ |
| Part Number | Y27C-3004TKLIIIC |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Αριθμός ανταλλακτικού | D38999/26FJ61SHN |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Σειρά | Y50DX |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09-35 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |