| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | Νικέλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικρο-D |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
|---|---|
| Σειρά | XCD |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 25Α-300Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Μέγεθος κελύφους | 22 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Γένος | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 13-03 |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |