| Αριθμός τμήματος | Υ50DXD4-04TK5NL2 |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A ̇ 100A |
| Σειρά | Y50DX |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Τύπος | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-06 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος | Συρρικνώστε τον προσαρμογέα εκκίνησης |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμός τμήματος | M85049/69-09S |
| Γωνία και προφίλ | Καθαρός. |
| Τύπος προϊόντος | Επιστροφή συνδέσμου |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 11-35 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |