| Σειρά | YL11 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Αριθμός τμήματος | ΥΛ11H26N1007K21 |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1Α ̇ 25Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Πτυχωμένος |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός τμήματος | Υ50DXD4-04TK5NL2 |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A ̇ 100A |
| Σειρά | Y50DX |