| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
|---|---|
| Φύλο | Στενή πρίζα με γείωση των δακτύλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Αριθμός επικοινωνίας | 22 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Συμμόρφωση Rohs | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Κλιπ ανακούφισης τάσης |
| Τύπος προϊόντος | Επιστροφή συνδέσμου |
| Συσκευή | Χύδην |
| Τελείωσε. | Electroless νικέλιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Κέλυφος συνδέσμου | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |