| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Φύλο | Διάταξη στενών φλάντζων |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Αριθμός επαφών | 31 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Αριθμός επικοινωνίας | 22 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |