| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Σειρά | DN6 |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Κατηγορία | Μινιατούρες κυκλικές συνδέσεις |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |