| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 11-35 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |