| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |