| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Σύντομη ουρά PCB |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Φύλο | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 33 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A/10A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |