| Φινίρος | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμός τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικό δοχείο |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | D38999/8D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός τμήματος | 8D8711C11W35PN |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Νάιλον σχοινί και μάτι |
| Φινίρισμα | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Λήξη | Νήμα |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |