| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 2 8# Κοάξ και 17 22# Κρούση επαφής |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Μειωμένο ποσοστό κόαξ |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |