| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 118 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Ρύθμιση ενθέτων | Πολλαπλές |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21-39 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 18 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |