| Αριθμός επαφών | 85 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 60 α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |