| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
|---|---|
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τερματισμός συνδέσμου | Τραβήξτε, Συναρμολογήστε, Τραβήξτε |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας, θηλυκό |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμοι οπτικών ινών |
| Διάστημα καλωδίου | 1m, 2m, 3m, 5m |