| Αριθμός τάσης | 500V |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| MIL Spec | J30J |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| MIL Spec | J70 |
|---|---|
| Φύλο | Μικρομικροσυνδέσεις |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Τύπος | Ορθογώνιες συνδέσεις Rack & Panel |
| Βαθμολογία θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Κατηγορία | ARINC 600 |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
|---|---|
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Αριθμός επικοινωνίας | 51 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επικοινωνίας | 21 |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Αριθμός τμήματος | J30JM-21ZKSP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Αριθμός τμήματος | J30J-37ZK-G |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Φύλο | Ερμητικό δοχείο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | Νικέλιο |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Καρύδι συζεύξεων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | Νικέλιο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |