| Αριθμός τμήματος | J29M-15ZKH |
|---|---|
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
| Αριθμός τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Αριθμός επικοινωνίας | 15 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος λήξης | Συναρμολόγηση |
| Επικάλυψη επαφής | χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| MIL Spec | MWDM/Micro-D |
| Αριθμός επικοινωνίας | 51 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Μήκος του καλωδίου | 30 εκατοστά |
|---|---|
| Υλικό επαφής | J30J-9TJ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό κελύφους | πλαστικό |
|---|---|
| Φύλο | Ορθογώνιοι Συνδετήρες Υποδοχής |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 74 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος λήξης | Κρίμπ |
|---|---|
| Voltage Rating | 800V |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Contact Number | 15 |
| Contact Plating | Gold |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 250V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Γυναικεία |
| Μέγεθος καλωδίου | στολισμένη |