| Ονομασία του προϊόντος | Δικτυακό σημείο J14 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Φύλο | Γυναικεία |
| Μέγεθος καλωδίου | στολισμένη |
| Τύπος λήξης | Κρίμπ |
| Φύλο | Μικρομικροσυνδέσεις |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| MIL Spec | CDBA |
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Εκτίμηση τάσης | 250v |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | RJFTV6 |
| Αριθμός επαφών | 1 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Rohs Compliant | Ναί |
| MIL Spec | J70 |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3 Α |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Τύπος συνδέσμου | 90 μοίρες δοχείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Φύλο | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | J30-15TJL |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Φύλο | Δοχείο |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Τύπος συνδέσμου | Συνδετήρες κυκλωτικών κυκλωμάτων με σωστή γωνία μέσω τρύπας |
|---|---|
| Αριθμός επικοινωνίας | 51 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | Νικέλιο |