| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμός τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικό δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 11-81 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Product Name | M39029/56-363 |
| Contact Type | Female |
| Termination Type | Crimp |
| Voltage Rating | 800V |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Shell Material | Aluminium |
| Αριθμός επικοινωνίας | 15 |
| Part Number | MDM-15PSP |
| MIL Spec | Micro-D |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |